Cena (s 23% DPH): na vyžiadanie
Dieselový agregát FOGO FD 450 F3-Q je navrhnutý pre priemyselné prevádzky, technologické objekty a ako spoľahlivý záložný zdroj elektrickej energie. Je vybavený šesťvalcovým motorom Yuchai D500R3-CR-TA-612 s elektronickou reguláciou otáčok ECU a palivovým systémom Common Rail, ktorý zabezpečuje stabilný výkon a efektívnu prevádzku.
Generátor je osadený bezuhlíkovým alternátorom Sincro SK315 SL s digitálnou reguláciou napätia AVR, ktorý poskytuje vysokú kvalitu výstupného napätia, nízke harmonické skreslenie a spoľahlivú odozvu pri dynamickom zaťažení. Zariadenie spĺňa triedu izolácie H a výkonovú triedu G3 podľa ISO 8528-5.
Robustná zváraná konštrukcia s integrovanou palivovou nádržou s objemom 999 l a zvukovo-izolačné vyhotovenie umožňujú dlhú autonómiu prevádzky, jednoduchú inštaláciu a bezpečné použitie v stacionárnych aplikáciách.
| Maximálny výkon ESP | 495,0 kVA / 396,0 kW |
| Menovitý výkon PRP | 450,0 kVA / 360,0 kW |
| Menovitý prúd (PRP) | 650,0 A |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Napätie | 400 V |
| Motor | Yuchai D500R3-CR-TA-612 |
| Palivový systém | common rail |
| Emisie spalín | Stage III |
| Typ paliva | Diesel (EN 590) |
| Objem palivovej nádrže | 999 l |
| Spotreba paliva (50 % / 75 % / 100 % / 110 %) | 48,6 / 71,3 / 95,4 / 106 l/h |
| Autonómia pri 75 % / 100 % zaťažení | 12,6 / 9,4 h |
| Riadiaca jednotka | ComAp InteliLite 4 AMF 25 |
| Alternátor | Sincro SK315 SL |
| AVR regulácia napätia | ±0,25 % |
| Výrobná trieda | G3 podľa ISO 8528-5 |
| Hmotnosť bez paliva | ~3850 kg |
| Rozmery (D × Š × V) | 4320 × 1600 × 2500 mm |
| Hladina akustického výkonu (Lwa) | ~105 dBA |
| Akustický tlak vo vzdialenosti 7 m (Lpa) | ~74 dBA |