Cena (s 23% DPH): na vyžiadanie
Dieselový agregát FOGO FD 675 F-Q je určený pre veľké priemyselné prevádzky, energetické centrá, infraštruktúrne projekty a ako výkonný záložný zdroj elektrickej energie. Je vybavený robustným šesťvalcovým motorom Yuchai D750R3-EP-TA-620 s elektronickou reguláciou otáčok ECU, ktorý zaručuje stabilnú prevádzku aj pri dlhodobom vysokom zaťažení.
Bezuhlíkový alternátor A4Gen A4G354-675 s digitálnou reguláciou napätia AVR MX341B zabezpečuje vysokú kvalitu výstupného napätia, nízke harmonické skreslenie a rýchlu odozvu na zmeny zaťaženia. Generátor spĺňa triedu izolácie H a výkonovú triedu G3 podľa ISO 8528-5.
Masívny zváraný rám s integrovanou palivovou nádržou s objemom 1998 l, zvukovo-izolačné vyhotovenie a možnosť manipulácie vysokozdvižným vozíkom zaisťujú jednoduchú inštaláciu, dlhú autonómiu prevádzky a bezpečné použitie v stacionárnych aplikáciách.
| Maximálny výkon ESP | 743,0 kVA / 594,0 kW |
| Menovitý výkon PRP | 675,0 kVA / 540,0 kW |
| Menovitý prúd (PRP) | 974,0 A |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Napätie | 400 V |
| Motor | Yuchai D750R3-EP-TA-620 |
| Palivový systém | vstrekovacie čerpadlo |
| Emisie spalín | Stage III |
| Typ paliva | Diesel (EN 590) |
| Objem palivovej nádrže | 1998 l |
| Spotreba paliva (50 % / 75 % / 100 % / 110 %) | 67,1 / 103 / 141 / 157 l/h |
| Autonómia pri 75 % / 100 % zaťažení | 17,4 / 12,7 h |
| Riadiaca jednotka | ComAp InteliLite 4 AMF 25 |
| Alternátor | A4Gen A4G354-675 |
| AVR regulácia napätia | ±1 % |
| Výrobná trieda | G3 podľa ISO 8528-5 |
| Hmotnosť bez paliva | ~6525 kg |
| Rozmery (D × Š × V) | 5650 × 2050 × 2850 mm |
| Hladina akustického výkonu (Lwa) | 107 dBA |
| Akustický tlak vo vzdialenosti 7 m (Lpa) | ~77,1 dBA |