Cena (s 23% DPH): na vyžiadanie
Dieselový agregát FOGO FD 625 F-Q je navrhnutý pre náročné priemyselné aplikácie, energetické centrá a ako spoľahlivý hlavný alebo záložný zdroj elektrickej energie. Srdcom agregátu je šesťvalcový motor Yuchai D688R3-EP-TA-620 spĺňajúci emisnú normu Stage III, vybavený elektronickou reguláciou otáčok ECU pre stabilný a presný chod.
Bezuhlíkový alternátor A4Gen A4G354-625 s elektronickou reguláciou napätia AVR zabezpečuje vysokú kvalitu výstupného napätia, nízke harmonické skreslenie a spoľahlivú prevádzku aj pri rýchlych zmenách zaťaženia. Generátor spĺňa triedu izolácie H a výkonovú triedu G3 podľa ISO 8528-5.
Agregát je osadený v zvukovo-izolovanom kryte a disponuje veľkoobjemovou palivovou nádržou 1998 l, ktorá umožňuje dlhú autonómiu prevádzky. Robustná konštrukcia, priemyselné komponenty a profesionálna riadiaca jednotka ComAp InteliLite 4 AMF 25 zaručujú vysokú spoľahlivosť a jednoduchú integráciu do automatických systémov (ATS).
| Maximálny výkon ESP | 688,0 kVA / 550,0 kW |
| Menovitý výkon PRP | 625,0 kVA / 500,0 kW |
| Menovitý prúd (PRP) | 902,0 A |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Napätie | 400 V |
| Motor | Yuchai D688R3-EP-TA-620 |
| Palivový systém | vstrekovanie |
| Emisie spalín | Stage III |
| Typ paliva | Diesel (EN 590) |
| Objem palivovej nádrže | 1998 l |
| Spotreba paliva (50 % / 75 % / 100 % / 110 %) | 68,8 / 100 / 138,0 / 158 l/h |
| Autonómia pri 75 % / 100 % zaťažení | 17,9 / 13,0 h |
| Riadiaca jednotka | ComAp InteliLite 4 AMF 25 |
| Alternátor | A4Gen A4G354-625 |
| AVR regulácia napätia | ±1 % |
| Výrobná trieda | G3 podľa ISO 8528-5 |
| Hmotnosť bez paliva | ~6525 kg |
| Rozmery (D × Š × V) | 5650 × 2050 × 2850 mm |
| Hladina akustického výkonu (Lwa) | 107 dBA |
| Akustický tlak vo vzdialenosti 7 m (Lpa) | ~77 dBA |