Cena (s 23% DPH): na vyžiadanie
Dieselový agregát FOGO FD 375 F-Q je určený pre spoľahlivú prevádzku v priemyselných prevádzkach, infraštruktúre a ako záložný zdroj elektrickej energie. Je vybavený motorom Yuchai D400R2-MP-ETA-612 so šiestimi valcami, elektronickou reguláciou otáčok a mechanickým palivovým čerpadlom, ktorý zabezpečuje stabilný výkon a dlhodobú prevádzku.
Bezuhlíkový alternátor A4Gen A4G134-375 s elektronickou reguláciou napätia AVR poskytuje kvalitné výstupné napätie s nízkym harmonickým skreslením. Generátor spĺňa výkonovú triedu G3 podľa ISO 8528-5, triedu izolácie H a stupeň krytia IP23.
Zváraný rám s integrovanou palivovou nádržou s objemom 999 l umožňuje dlhú autonómiu prevádzky. Kompaktné rozmery a možnosť manipulácie vysokozdvižným vozíkom z prednej aj bočnej strany zjednodušujú inštaláciu v stacionárnych aplikáciách.
| Maximálny výkon ESP | 413,0 kVA / 330,0 kW |
| Menovitý výkon PRP | 375,0 kVA / 300,0 kW |
| Menovitý prúd (PRP) | 541,0 A |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Napätie | 400 V |
| Motor | Yuchai D400R2-MP-ETA-612 |
| Palivový systém | mechanické čerpadlo |
| Emisie spalín | Stage II |
| Typ paliva | Diesel (EN 590) |
| Objem palivovej nádrže | 999 l |
| Spotreba paliva (50 % / 75 % / 100 % / 110 %) | 40,9 / 59,9 / 79,8 / 87,9 l/h |
| Autonómia pri 75 % / 100 % zaťažení | 15,0 / 11,2 h |
| Riadiaca jednotka | ComAp InteliLite 4 AMF 25 |
| Alternátor | A4Gen A4G134-375 |
| AVR regulácia napätia | ±0,25 % |
| Výrobná trieda | G3 podľa ISO 8528-5 |
| Hmotnosť bez paliva | ~3550 kg |
| Rozmery (D × Š × V) | 4320 × 1600 × 2500 mm |
| Hladina akustického výkonu (Lwa) | 97 dBA |
| Akustický tlak vo vzdialenosti 7 m (Lpa) | ~68 dBA |