Cena (s 23% DPH): na vyžiadanie
Dieselový agregát FOGO FD 400 B-Q je navrhnutý pre trvalé aj záložné napájanie v priemysle, energetike, infraštruktúre a kritických prevádzkach. Srdcom zariadenia je robustný motor Baudouin 6M21G440/5 s elektronickou reguláciou otáčok, ktorý zabezpečuje stabilný výkon aj pri dlhodobej prevádzke.
Bezuhlíkový alternátor Linz PRO28L G/4 s digitálnou reguláciou napätia AVR DR-30 poskytuje presnú reguláciu napätia s minimálnym harmonickým skreslením. Generátor spĺňa triedu izolácie H a výkonovú triedu G3 podľa ISO 8528-5, čo ho predurčuje na napájanie citlivých technológií.
Zváraný rám s integrovanou palivovou nádržou s objemom 999 l, zvukovo-izolačné vyhotovenie a možnosť manipulácie vysokozdvižným vozíkom zaisťujú jednoduchú inštaláciu, dlhú autonómiu a komfortnú prevádzku aj v náročných podmienkach.
| Maximálny výkon ESP | 440,0 kVA / 352,0 kW |
| Menovitý výkon PRP | 400,0 kVA / 320,0 kW |
| Menovitý prúd (PRP) | 577,0 A |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Napätie | 400 V |
| Motor | Baudouin 6M21G440/5 |
| Palivový systém | priame vstrekovanie |
| Emisie spalín | optimalizované |
| Typ paliva | Diesel (EN 590) |
| Objem palivovej nádrže | 999 l |
| Spotreba paliva (50 % / 75 % / 100 % / 110 %) | 42,7 / 62,8 / 84,5 / 94,0 l/h |
| Autonómia pri 75 % / 100 % zaťažení | 14,3 / 10,6 h |
| Riadiaca jednotka | ComAp InteliLite 4 AMF 25 |
| Alternátor | Linz PRO28L G/4 |
| AVR regulácia napätia | ±0,25 % |
| Výrobná trieda | G3 podľa ISO 8528-5 |
| Hmotnosť bez paliva | ~3600 kg |
| Rozmery (D × Š × V) | 4320 × 1600 × 2500 mm |
| Hladina akustického výkonu (Lwa) | 98 dBA |
| Akustický tlak vo vzdialenosti 7 m (Lpa) | 69,5 ±1 dBA |