Cena (s 23% DPH): na vyžiadanie
Dieselový agregát FOGO FD 275 S-F je určený pre náročné aplikácie v priemysle, energetike a ako stabilný záložný zdroj elektrickej energie. Je osadený výkonným motorom Scania DC09 072A 02-12 s elektronickou reguláciou otáčok a palivovým systémom s jednotkovými vstrekovačmi PDE, ktorý zabezpečuje efektívnu a stabilnú prevádzku.
Bezuhlíkový alternátor Leroy Somer TAL 046 E v kombinácii s digitálnou reguláciou napätia AVR DR-30 poskytuje nízke harmonické skreslenie a vysokú kvalitu výstupného napätia. Generátor spĺňa triedu izolácie H a výkonovú triedu G3 podľa ISO 8528-5.
Zváraný rám s integrovanou palivovou nádržou s objemom 999 l a zvukovo-izolačné vyhotovenie umožňujú dlhú autonómiu prevádzky a jednoduchú inštaláciu v stacionárnych aplikáciách.
| Maximálny výkon ESP | 303,0 kVA / 242,0 kW |
| Menovitý výkon PRP | 275,0 kVA / 220,0 kW |
| Menovitý prúd (PRP) | 397,0 A |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Napätie | 400 V |
| Motor | Scania DC09 072A 02-12 |
| Palivový systém | jednotkové vstrekovače (PDE) |
| Emisie spalín | optimalizované |
| Typ paliva | Diesel (EN 590) |
| Objem palivovej nádrže | 999 l |
| Spotreba paliva (50 % / 75 % / 100 % / 110 %) | 28,7 / 41,5 / 55,4 / 62,1 l/h |
| Autonómia pri 75 % / 100 % zaťažení | 21,9 / 16,2 h |
| Riadiaca jednotka | ComAp InteliLite AMF 25 |
| Alternátor | Leroy Somer TAL 046 E |
| AVR regulácia napätia | ±0,25 % |
| Výrobná trieda | G3 (ISO 8528-5) |
| Hmotnosť bez paliva | ~2700 kg |
| Rozmery (D × Š × V) | 2365 × 1150 × 1470 mm |
| Hladina akustického výkonu (Lwa) | ~125 dBA |
| Akustický tlak vo vzdialenosti 7 m (Lpa) | ~95 dBA |