Motor: Cummins 6LTAA9.5-G3
Cena (s 23% DPH): na vyžiadanie
Dieselový agregát FOGO FD 60 F-Q je určený pre náročné aplikácie vyžadujúce stabilný výkon, vysokú spoľahlivosť a presnú reguláciu napätia. Je osadený motorom Yuchai D69R2 s elektronickou reguláciou otáčok, profesionálnym bezkefovým alternátorom Linz PRO18L G/4 a digitálnym regulátorom napätia AVR DR-30, ktorý zabezpečuje veľmi presnú reguláciu výstupného napätia.
Riadiaca jednotka ComAp InteliLite 4 AMF 25 umožňuje automatickú aj manuálnu prevádzku, monitoring siete a jednoduchú integráciu do záložných napájacích systémov.
| Maximálny výkon ESP | 302,0 kVA / 242,0 kW |
| Menovitý výkon PRP | 274,0 kVA / 219,0 kW |
| Menovitý prúd (PRP) | 396,0 A |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Napätie | 400 V |
| Motor | Cummins 6LTAA9.5-G3 |
| Palivový systém | priame vstrekovanie |
| Emisie spalín | Stage II |
| Typ paliva | Diesel (EN 590) |
| Objem palivovej nádrže | 999 l |
| Spotreba paliva (50 % / 75 % / 100 % / 110 %) | 29 / 42 / 56 / 64 l/h |
| Autonómia pri 75 % / 100 % zaťažení | 21,4 / 16,0 h |
| Riadiaca jednotka | ComAp InteliLite 4 AMF 25 |
| Alternátor | Linz PRO18L G/4 |
| AVR regulácia napätia | ±0,25 % |
| Výrobná trieda | G2 (ISO 8528-5) |
| Hmotnosť bez paliva | ~2960 kg |
| Rozmery (D × Š × V) | 3990 × 1600 × 2500 mm |
| Hladina akustického výkonu (Lwa) | 94 dBA |
| Akustický tlak vo vzdialenosti 7 m (Lpa) | 64,5 ± 1 dBA |