Cena (s 23% DPH): na vyžiadanie
Dieselový agregát FOGO FD 170 I-Q je navrhnutý ako robustný a stabilný zdroj elektrickej energie pre priemyselné aplikácie, infraštruktúru, stavebníctvo a záložné napájanie objektov. Je osadený osvedčeným motorom FPT (Iveco) NEF67TM4 s mechanickým regulátorom otáčok, ktorý zabezpečuje spoľahlivú prevádzku aj v náročných podmienkach.
Bezuhlíkový alternátor Linz PRO28S A/4 s digitálnou reguláciou napätia AVR DR-30 poskytuje stabilné napätie s nízkym harmonickým skreslením a vysokou odolnosťou voči skratovým prúdom. Riadiaci systém ComAp InteliLite 4 AMF 25 umožňuje automatickú aj manuálnu prevádzku, monitorovanie siete a ochranu generátora.
Zvukovo izolované vyhotovenie s integrovanou palivovou nádržou ponúka dlhú autonómiu prevádzky, jednoduchú manipuláciu a bezpečné ukotvenie na mieste inštalácie.
| Maximálny výkon ESP | 189,0 kVA / 151,0 kW |
| Menovitý výkon PRP | 172,0 kVA / 137,0 kW |
| Menovitý prúd (PRP) | 248,0 A |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Napätie | 400 V |
| Motor | Iveco NEF67TM4 |
| Palivový systém | priame vstrekovanie |
| Emisie spalín | Stage II |
| Typ paliva | Diesel (EN 590) |
| Objem palivovej nádrže | 900 l |
| Spotreba paliva (50 % / 75 % / 100 % / 110 %) | 17,3 / 26,5 / 35,1 / 40,6 l/h |
| Autonómia pri 75 % / 100 % zaťažení | 30,5 / 23,0 h |
| Riadiaca jednotka | ComAp InteliLite 4 AMF 25 |
| Alternátor | Linz PRO28S A/4 |
| AVR regulácia napätia | ±0,25 % |
| Výrobná trieda | G3 podľa ISO 8528-5 |
| Hmotnosť bez paliva | ~2100 kg |
| Rozmery (D × Š × V) | 3300 × 1200 × 2200 mm |
| Hladina akustického výkonu (Lwa) | 97 dBA |
| Akustický tlak vo vzdialenosti 7 m (Lpa) | 70 ± 1 dBA |