Cena (s 23% DPH): na vyžiadanie
Dieselový agregát FOGO FD 300 F-Q je určený pre náročné aplikácie v priemysle, stavebníctve a ako stabilný záložný zdroj elektrickej energie. Je osadený výkonným motorom Yuchai D350R2-MP-ETA-610 s elektronickou reguláciou otáčok a bezkefovým alternátorom A4Gen A4G314-300, ktorý zabezpečuje spoľahlivý chod aj pri rýchlych zmenách zaťaženia.
Agregát využíva elektronickú reguláciu napätia AVR, nízku úroveň harmonického skreslenia a triedu izolácie H. Riadiaci systém ComAp InteliLite 4 AMF 25 umožňuje automatickú aj manuálnu prevádzku, monitorovanie siete a jednoduchú integráciu do záložných energetických systémov.
Zvukovo izolovaná kapotáž s integrovanou palivovou nádržou s objemom 999 l poskytuje dlhú autonómiu prevádzky a jednoduchú manipuláciu pri inštalácii.
| Maximálny výkon ESP | 330,0 kVA / 264,0 kW |
| Menovitý výkon PRP | 300,0 kVA / 240,0 kW |
| Menovitý prúd (PRP) | 433,0 A |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Napätie | 400 V |
| Motor | Yuchai D350R2-MP-ETA-610 |
| Palivový systém | mechanická palivová pumpa |
| Emisie spalín | Stage II |
| Typ paliva | Diesel (EN 590) |
| Objem palivovej nádrže | 999 l |
| Spotreba paliva (50 % / 75 % / 100 % / 110 %) | 34,0 / 49,4 / 65,9 / 74,0 l/h |
| Autonómia pri 75 % / 100 % zaťažení | 18,2 / 13,6 h |
| Riadiaca jednotka | ComAp InteliLite 4 AMF 25 |
| Alternátor | A4Gen A4G314-300 |
| AVR regulácia napätia | ±0,25 % |
| Výrobná trieda | G3 podľa ISO 8528-5 |
| Hmotnosť bez paliva | ~3450 kg |
| Rozmery (D × Š × V) | 3990 × 1580 × 2400 mm |
| Hladina akustického výkonu (Lwa) | 97 dBA |
| Akustický tlak vo vzdialenosti 7 m (Lpa) | 67,7 ± 1 dBA |