Cena (s 23% DPH): na vyžiadanie
Dieselový agregát FOGO FD 250 F-Q je určený pre priemyselné aplikácie, energetiku, stavebníctvo a ako spoľahlivý záložný zdroj elektrickej energie. Je vybavený motorom Yuchai D275R2-MP-ETA-610 spĺňajúcim emisnú normu Stage II, ktorý poskytuje stabilný výkon pri dlhodobej prevádzke.
Bezuhlíkový alternátor A4Gen A4G274-250 s elektronickou reguláciou napätia AVR zabezpečuje vysokú kvalitu výstupného napätia a nízke harmonické skreslenie. Riadiaci systém ComAp InteliLite 4 AMF 25 umožňuje automatickú aj manuálnu prevádzku, monitorovanie siete a generátora a integráciu do systémov núdzového napájania.
Zvukovo izolovaná skriňa s integrovanou palivovou nádržou poskytuje dlhú autonómiu, jednoduchú inštaláciu a bezpečnú prevádzku aj v náročných podmienkach.
| Maximálny výkon ESP | 275,0 kVA / 220,0 kW |
| Menovitý výkon PRP | 250,0 kVA / 200,0 kW |
| Menovitý prúd (PRP) | 361,0 A |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Napätie | 400 V |
| Motor | Yuchai D275R2-MP-ETA-610 |
| Palivový systém | mechanická palivová pumpa |
| Emisie spalín | Stage II |
| Typ paliva | Diesel (EN 590) |
| Objem palivovej nádrže | 999 l |
| Spotreba paliva (50 % / 75 % / 100 % / 110 %) | 27,3 / 40,5 / 54,3 / 60,0 l/h |
| Autonómia pri 75 % / 100 % zaťažení | 22,2 / 16,5 h |
| Riadiaca jednotka | ComAp InteliLite 4 AMF 25 |
| Alternátor | A4Gen A4G274-250 |
| AVR regulácia napätia | ±0,25 % |
| Výrobná trieda | G3 podľa ISO 8528-5 |
| Hmotnosť bez paliva | ~3280 kg |
| Rozmery (D × Š × V) | 3990 × 1580 × 2400 mm |
| Hladina akustického výkonu (Lwa) | 97 dBA |
| Akustický tlak vo vzdialenosti 7 m (Lpa) | 68,5 ± 1 dBA |