Cena (s 23% DPH): na vyžiadanie
Dieselový agregát FOGO FD 310 F-Q je navrhnutý pre náročné prevádzkové podmienky v priemysle, energetike, stavebníctve a ako spoľahlivý záložný zdroj elektrickej energie. Srdcom agregátu je osvedčený motor Yuchai D350R2-MP-ETA-610 s elektronickou reguláciou otáčok, ktorý zabezpečuje stabilný chod a rýchlu reakciu na zmeny zaťaženia.
Bezskrutkový alternátor Linz PRO28M F/4 s digitálnou reguláciou napätia AVR DR-30 poskytuje vysokú kvalitu výstupného napätia s nízkym harmonickým skreslením. Riadiaca jednotka ComAp InteliLite 4 AMF 25 umožňuje automatickú aj manuálnu prevádzku, monitorovanie siete a generátora a jednoduchú integráciu do systémov núdzového napájania.
Zvukovo izolovaná skriňa s integrovanou palivovou nádržou zabezpečuje dlhú autonómiu prevádzky a jednoduchú inštaláciu aj v zastavaných alebo hlučnostne citlivých lokalitách.
| Maximálny výkon ESP | 343,0 kVA / 274,0 kW |
| Menovitý výkon PRP | 312,0 kVA / 249,0 kW |
| Menovitý prúd (PRP) | 450,0 A |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Napätie | 400 V |
| Motor | Yuchai D350R2-MP-ETA-610 |
| Palivový systém | mechanická palivová pumpa |
| Emisie spalín | Stage II |
| Typ paliva | Diesel (EN 590) |
| Objem palivovej nádrže | 999 l |
| Spotreba paliva (50 % / 75 % / 100 % / 110 %) | 35,6 / 51,8 / 69,1 / 77,6 l/h |
| Autonómia pri 75 % / 100 % zaťažení | 17,3 / 13,0 h |
| Riadiaca jednotka | ComAp InteliLite 4 AMF 25 |
| Alternátor | Linz PRO28M F/4 |
| AVR regulácia napätia | ±0,25 % |
| Výrobná trieda | G3 podľa ISO 8528-5 |
| Hmotnosť bez paliva | ~3200 kg |
| Rozmery (D × Š × V) | 3990 × 1580 × 2400 mm |
| Hladina akustického výkonu (Lwa) | 94 dBA |
| Akustický tlak vo vzdialenosti 7 m (Lpa) | 64,5 ± 1 dBA |