Cena (s 23% DPH): na vyžiadanie
Dieselový agregát FOGO FD 250 F-Q je určený pre náročné priemyselné aplikácie, stavebníctvo a ako spoľahlivý záložný zdroj elektrickej energie. Je vybavený motorom Yuchai D275R2-MP-ETA-610 s elektronickou reguláciou otáčok a bezkefovým alternátorom Linz PRO28S D/4, ktorý zabezpečuje stabilné parametre napätia aj pri kolísavom zaťažení.
Agregát disponuje digitálnou reguláciou napätia AVR DR-30, nízkym harmonickým skreslením THD < 3 % a triedou izolácie H. Riadiaca jednotka ComAp InteliLite 4 AMF 25 umožňuje manuálnu aj automatickú prevádzku vrátane monitorovania siete a generátora.
Zvukovo izolovaná skriňa s integrovanou palivovou nádržou s objemom 999 l poskytuje dlhú autonómiu prevádzky a jednoduchú manipuláciu pri inštalácii.
| Maximálny výkon ESP | 275,0 kVA / 220,0 kW |
| Menovitý výkon PRP | 250,0 kVA / 200,0 kW |
| Menovitý prúd (PRP) | 361,0 A |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Napätie | 400 V |
| Motor | Yuchai D275R2-MP-ETA-610 |
| Palivový systém | mechanická palivová pumpa |
| Emisie spalín | Stage II |
| Typ paliva | Diesel (EN 590) |
| Objem palivovej nádrže | 999 l |
| Spotreba paliva (50 % / 75 % / 100 % / 110 %) | 27,8 / 41,3 / 55,3 / 61,1 l/h |
| Autonómia pri 75 % / 100 % zaťažení | 21,7 / 16,2 h |
| Riadiaca jednotka | ComAp InteliLite 4 AMF 25 |
| Alternátor | Linz PRO28S D/4 |
| AVR regulácia napätia | ±0,25 % |
| Výrobná trieda | G3 podľa ISO 8528-5 |
| Hmotnosť bez paliva | ~3280 kg |
| Rozmery (D × Š × V) | 3990 × 1580 × 2400 mm |
| Hladina akustického výkonu (Lwa) | 97 dBA |
| Akustický tlak vo vzdialenosti 7 m (Lpa) | 68,5 ± 1 dBA |