Cena (s 23% DPH): na vyžiadanie
Dieselový agregát FOGO FD 350 B-Q je navrhnutý pre nepretržitú prevádzku v náročných priemyselných aplikáciách, energetike, stavebníctve a ako výkonný záložný zdroj elektrickej energie. Základom agregátu je spoľahlivý motor Baudouin 6M21G2D0/5 s elektronickou reguláciou otáčok a bezkefový alternátor Linz PRO28M F/4, ktorý zabezpečuje stabilné parametre napätia aj pri rýchlych zmenách zaťaženia.
Agregát je vybavený digitálnou reguláciou napätia AVR DR-30, nízkym harmonickým skreslením THD < 3 % a triedou izolácie H. Riadiaca jednotka ComAp InteliLite 4 AMF 25 umožňuje automatickú aj manuálnu prevádzku, dohľad nad sieťou a generátorom a jednoduché zapojenie do záložných systémov.
Zvukovo izolovaná skriňa s integrovanou palivovou nádržou s objemom 999 l zabezpečuje dlhú autonómiu a jednoduchú manipuláciu pri inštalácii.
| Maximálny výkon ESP | 385,0 kVA / 308,0 kW |
| Menovitý výkon PRP | 350,0 kVA / 280,0 kW |
| Menovitý prúd (PRP) | 505,0 A |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Napätie | 400 V |
| Motor | Baudouin 6M21G2D0/5 |
| Palivový systém | priame vstrekovanie |
| Emisie spalín | Stage II |
| Typ paliva | Diesel (EN 590) |
| Objem palivovej nádrže | 999 l |
| Spotreba paliva (50 % / 75 % / 100 % / 110 %) | 32,4 / 53,8 / 72,3 / 80,0 l/h |
| Autonómia pri 75 % / 100 % zaťažení | ~18,5 / 13,5 h |
| Riadiaca jednotka | ComAp InteliLite 4 AMF 25 |
| Alternátor | Linz PRO28M F/4 |
| AVR regulácia napätia | ±0,25 % |
| Výrobná trieda | G3 podľa ISO 8528-5 |
| Hmotnosť bez paliva | ~3600 kg |
| Rozmery (D × Š × V) | 4320 × 1600 × 2500 mm |
| Hladina akustického výkonu (Lwa) | 97 dBA |
| Akustický tlak vo vzdialenosti 7 m (Lpa) | 68 ± 1 dBA |