Cena (s 23% DPH): na vyžiadanie
Dieselový agregát FOGO FD 325 B-Q je určený pre náročné priemyselné aplikácie, energetiku, stavebné projekty a ako spoľahlivý záložný zdroj elektrickej energie. Je vybavený výkonným motorom Baudouin 6M16G350/5 s elektronickou reguláciou otáčok a bezkefovým alternátorom Linz PRO28M F/4, ktorý zabezpečuje stabilný výkon aj pri vysokom a dynamickom zaťažení.
Agregát využíva digitálnu reguláciu napätia AVR DR-30, má nízku úroveň harmonického skreslenia a triedu izolácie H. Riadiaca jednotka ComAp InteliLite 4 AMF 25 umožňuje automatickú aj manuálnu prevádzku, monitorovanie siete a generátora a jednoduchú integráciu do systémov núdzového napájania.
Zvukovo izolovaná konštrukcia s integrovanou palivovou nádržou poskytuje dlhú autonómiu a jednoduchú inštaláciu v teréne aj v trvalých prevádzkach.
| Maximálny výkon ESP | 355,0 kVA / 284,0 kW |
| Menovitý výkon PRP | 323,0 kVA / 258,0 kW |
| Menovitý prúd (PRP) | 466,0 A |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Napätie | 400 V |
| Motor | Baudouin 6M16G350/5 |
| Palivový systém | priame vstrekovanie |
| Emisie spalín | Stage II |
| Typ paliva | Diesel (EN 590) |
| Objem palivovej nádrže | 999 l |
| Spotreba paliva (50 % / 75 % / 100 % / 110 %) | 35,4 / 52,3 / 71,0 / 78,1 l/h |
| Autonómia pri 75 % / 100 % zaťažení | 17,1 / 12,6 h |
| Riadiaca jednotka | ComAp InteliLite 4 AMF 25 |
| Alternátor | Linz PRO28M F/4 |
| AVR regulácia napätia | ±0,25 % |
| Výrobná trieda | G3 podľa ISO 8528-5 |
| Hmotnosť bez paliva | ~3370 kg |
| Rozmery (D × Š × V) | 4320 × 1600 × 2500 mm |
| Hladina akustického výkonu (Lwa) | 97 dBA |
| Akustický tlak vo vzdialenosti 7 m (Lpa) | 68,7 ± 1 dBA |