Cena (s 23% DPH): na vyžiadanie
Dieselový agregát FOGO FD 99 I-Q je určený pre profesionálne použitie v priemyselných prevádzkach, stavebníctve a ako záložný zdroj elektrickej energie. Kombinácia osvedčeného motora FPT (Iveco) NEF45TM2A a bezkefového alternátora Linz PRO22S D/4 zaručuje stabilný výkon, vysokú spoľahlivosť a dlhú životnosť.
Agregát je vybavený digitálnou reguláciou napätia AVR DR-30, nízkym obsahom harmonických a robustnou zvukovo izolovanou skriňou. Riadiaca jednotka ComAp InteliLite 4 AMF 25 umožňuje automatickú aj manuálnu prevádzku vrátane monitorovania siete a generátora.
| Maximálny výkon ESP | 109,0 kVA / 87,0 kW |
| Menovitý výkon PRP | 99,0 kVA / 79,0 kW |
| Menovitý prúd (PRP) | 143,0 A |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Napätie | 400 V |
| Motor | FPT (Iveco) NEF45TM2A |
| Palivový systém | priame vstrekovanie |
| Emisie spalín | Stage II |
| Typ paliva | Diesel (EN 590) |
| Objem palivovej nádrže | 370 l |
| Spotreba paliva (50 % / 75 % / 100 % / 110 %) | 12,5 / 17,6 / 22,1 / 24,4 l/h |
| Autonómia pri 75 % / 100 % zaťažení | 18,9 / 15,0 h |
| Riadiaca jednotka | ComAp InteliLite 4 AMF 25 |
| Alternátor | Linz PRO22S D/4 |
| AVR regulácia napätia | ±1 % |
| Výrobná trieda | G3 podľa ISO 8528-5 |
| Hmotnosť bez paliva | ~1490 kg |
| Rozmery (D × Š × V) | 2670 × 1160 × 1720 mm |
| Hladina akustického výkonu (Lwa) | 97 dBA |
| Akustický tlak vo vzdialenosti 7 m (Lpa) | 68,2 ± 1 dBA |