Cena (s 23% DPH): na vyžiadanie
Dieselový agregát FOGO FD 150 F-Q je určený pre profesionálne použitie v priemysle, infraštruktúre a ako spoľahlivý zdroj záložného napájania. Vysoký výkon, robustná konštrukcia a kvalitné komponenty zabezpečujú stabilnú a dlhodobú prevádzku aj pri plnom zaťažení.
Agregát je vybavený šesťvalcovým motorom Yuchai D165R2 s elektronickou reguláciou otáčok, bezkefovým alternátorom A4Gen A4G274-150 s elektronickým AVR a riadiacou jednotkou ComAp InteliLite 4 AMF 25, ktorá umožňuje automatickú aj manuálnu prevádzku vrátane monitorovania siete.
Zvukovo izolovaný kryt, veľkokapacitná palivová nádrž a kompaktné rozmery robia z modelu FD 150 F-Q ideálne riešenie pre stacionárne aj mobilné inštalácie.
| Maximálny výkon ESP | 165,0 kVA / 132,0 kW |
| Menovitý výkon PRP | 150,0 kVA / 120,0 kW |
| Menovitý prúd (PRP) | 217,0 A |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Napätie | 400 V |
| Motor | Yuchai D165R2-MP-ETA-669 |
| Palivový systém | mechanické čerpadlo |
| Emisie spalín | Stage II |
| Typ paliva | Diesel (EN 590) |
| Objem palivovej nádrže | 900 l |
| Spotreba paliva (50 % / 75 % / 100 % / 110 %) | 17,4 / 25,2 / 33,8 / 36,9 l/h |
| Autonómia pri 75 % / 100 % zaťažení | 32,1 / 23,9 h |
| Riadiaca jednotka | ComAp InteliLite 4 AMF 25 |
| Alternátor | A4Gen A4G274-150 |
| AVR regulácia napätia | ±1 % |
| Výrobná trieda | G3 podľa ISO 8528-5 |
| Hmotnosť bez paliva | ~2100 kg |
| Rozmery (D × Š × V) | 3300 × 1200 × 2200 mm |
| Hladina akustického výkonu (Lwa) | 97 dBA |
| Akustický tlak vo vzdialenosti 7 m (Lpa) | 68 ± 1 dBA |