Cena (s 23% DPH): na vyžiadanie
Dieselový generátor FOGO FD 125 F-Q je určený pre profesionálne priemyselné a záložné napájanie, kde je požadovaný vysoký výkon, stabilita a dlhodobá spoľahlivosť. Agregát je osadený motorom Yuchai D138R2 s elektronickou reguláciou otáčok a bezkefovým alternátorom A4Gen A4G274-125, ktorý zabezpečuje presnú reguláciu napätia pomocou elektronického AVR.
Robustná zvukovo izolovaná konštrukcia, vysoká účinnosť a možnosť automatickej aj manuálnej prevádzky robia z modelu FD 125 F-Q ideálne riešenie pre priemyselné objekty, technologické prevádzky a kritickú infraštruktúru.
| Maximálny výkon ESP | 138,0 kVA / 110,0 kW |
| Menovitý výkon PRP | 125,0 kVA / 100,0 kW |
| Menovitý prúd (PRP) | 180,0 A |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Napätie | 400 V |
| Motor | Yuchai D138R2-MP-ETA-448 |
| Palivový systém | mechanické čerpadlo |
| Emisie spalín | Stage II |
| Typ paliva | Diesel (EN 590) |
| Objem palivovej nádrže | 370 l |
| Spotreba paliva (50 % / 75 % / 100 % / 110 %) | 13,4 / 19,9 / 27,6 / 31,2 l/h |
| Autonómia pri 75 % / 100 % zaťažení | 16,7 / 12,0 h |
| Riadiaca jednotka | ComAp InteliLite 4 AMF 25 |
| Alternátor | A4Gen A4G274-125 |
| AVR regulácia napätia | ±1 % |
| Výrobná trieda | G3 podľa ISO 8528-5 |
| Hmotnosť bez paliva | ~1640 kg |
| Rozmery (D × Š × V) | 2670 × 1160 × 1720 mm |
| Hladina akustického výkonu (Lwa) | 97 dBA |
| Akustický tlak vo vzdialenosti 7 m (Lpa) | 68,6 ± 1 dBA |