Cena (s 23% DPH): na vyžiadanie
Dieselový agregát FOGO FD 100 F-Q je určený pre náročné aplikácie v priemysle, stavebníctve a pre záložné napájanie objektov, kde je požadovaný stabilný výkon, vysoká spoľahlivosť a dlhodobá prevádzka. Agregát je vybavený motorom Yuchai D110R2 s elektronickou reguláciou otáčok, bezkefovým alternátorom A4Gen A4G224-100 a riadiacou jednotkou ComAp InteliLite 4 AMF 25, ktorá umožňuje manuálnu aj automatickú prevádzku vrátane automatického štartu pri výpadku siete.
Zvukovo izolovaná skriňa, robustná konštrukcia a kompaktné rozmery robia z modelu FD 100 F-Q ideálne riešenie pre stacionárne aj mobilné nasadenie.
| Maximálny výkon ESP | 110,0 kVA / 88,0 kW |
| Menovitý výkon PRP | 100,0 kVA / 80,0 kW |
| Menovitý prúd (PRP) | 144,0 A |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Napätie | 400 V |
| Motor | Yuchai D110R2-MP-ETA-448 |
| Palivový systém | mechanické čerpadlo |
| Emisie spalín | Stage II |
| Typ paliva | Diesel (EN 590) |
| Objem palivovej nádrže | 370 l |
| Spotreba paliva (50 % / 75 % / 100 % / 110 %) | 11,6 / 17,0 / 22,8 / 25,5 l/h |
| Autonómia pri 75 % / 100 % zaťažení | 19,5 / 14,6 h |
| Riadiaca jednotka | ComAp InteliLite 4 AMF 25 |
| Alternátor | A4Gen A4G224-100 |
| AVR regulácia napätia | Elektronický AVR ±1 % |
| Výrobná trieda | G3 podľa ISO 8528-5 |
| Hmotnosť bez paliva | ~1530 kg |
| Rozmery (D × Š × V) | 2670 × 1160 × 1720 mm |
| Hladina akustického výkonu (Lwa) | 96 dBA |
| Akustický tlak vo vzdialenosti 7 m (Lpa) | 66,4 ± 1 dBA |