Cena (s 23% DPH): na vyžiadanie
Dieselový agregát FOGO FD 150 F-Q je určený pre profesionálne a priemyselné použitie, kde je vyžadovaný vysoký výkon, stabilita napätia a dlhodobá spoľahlivá prevádzka. Zariadenie je osadené šesťvalcovým motorom Yuchai D165R2 s elektronickou reguláciou otáčok a bezkefovým alternátorom Linz PRO22M F/4, ktorý zaručuje vysokú účinnosť a nízke harmonické skreslenie.
Digitálny regulátor napätia AVR DR-30 zabezpečuje presnú reguláciu napätia v troch fázach. Robustná zvukovo izolovaná skriňa, veľká palivová nádrž a možnosť automatickej prevádzky robia z modelu FD 150 F-Q ideálne riešenie pre priemyselné objekty, výrobné haly, logistické centrá a kritickú infraštruktúru.
| Maximálny výkon ESP | 165,0 kVA / 132,0 kW |
| Menovitý výkon PRP | 150,0 kVA / 120,0 kW |
| Menovitý prúd (PRP) | 217,0 A |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Napätie | 400 V |
| Motor | Yuchai D165R2-MP-ETA-669 |
| Palivový systém | mechanické čerpadlo |
| Emisie spalín | Stage II |
| Typ paliva | Diesel (EN 590) |
| Objem palivovej nádrže | 900 l |
| Spotreba paliva (50 % / 75 % / 100 % / 110 %) | 17,5 / 25,3 / 33,9 / 37,1 l/h |
| Autonómia pri 75 % / 100 % zaťažení | 32,0 / 23,8 h |
| Riadiaca jednotka | ComAp InteliLite 4 AMF 25 |
| Alternátor | Linz PRO22M F/4 |
| AVR regulácia napätia | Digitálny AVR DR-30 (±0,25 %) |
| Výrobná trieda | G3 podľa ISO 8528-5 |
| Hmotnosť bez paliva | ~2140 kg |
| Rozmery (D × Š × V) | 3300 × 1200 × 2200 mm |
| Hladina akustického výkonu (Lwa) | 97 dBA |
| Akustický tlak vo vzdialenosti 7 m (Lpa) | 68 ± 1 dBA |