Cena (s 23% DPH): na vyžiadanie
Dieselový agregát FOGO FD 130 F-Q je určený pre profesionálne aplikácie s vysokými nárokmi na výkon, stabilitu a spoľahlivosť dodávky elektrickej energie. Je vybavený výkonným motorom Yuchai D138R2 s elektronickou reguláciou otáčok, bezkefovým alternátorom Linz PRO22M E/4 a digitálnym regulátorom napätia AVR DR-30, ktorý zabezpečuje presnú reguláciu napätia v troch fázach.
Agregát je osadený v zvukovo izolovanom kryte s kompaktnými rozmermi, pripravený na manuálnu aj automatickú prevádzku a vhodný pre dlhodobú nepretržitú prevádzku v priemyselných objektoch, výrobných halách a kritickej infraštruktúre.
| Maximálny výkon ESP | 143,0 kVA / 114,0 kW |
| Menovitý výkon PRP | 130,0 kVA / 104,0 kW |
| Menovitý prúd (PRP) | 188,0 A |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Napätie | 400 V |
| Motor | Yuchai D138R2-MP-ETA-448 |
| Palivový systém | mechanické čerpadlo |
| Emisie spalín | Stage II |
| Typ paliva | Diesel (EN 590) |
| Objem palivovej nádrže | 370 l |
| Spotreba paliva (50 % / 75 % / 100 % / 110 %) | 14,1 / 21,0 / 29,0 / 32,8 l/h |
| Autonómia pri 75 % / 100 % zaťažení | 15,8 / 11,4 h |
| Riadiaca jednotka | ComAp InteliLite 4 AMF 25 |
| Alternátor | Linz PRO22M E/4 |
| AVR regulácia napätia | Digitálny AVR DR-30 (±0,25 %) |
| Výrobná trieda | G3 podľa ISO 8528-5 |
| Hmotnosť bez paliva | ~1640 kg |
| Rozmery (D × Š × V) | 2670 × 1160 × 1720 mm |
| Hladina akustického výkonu (Lwa) | 97 dBA |
| Akustický tlak vo vzdialenosti 7 m (Lpa) | 68,6 ± 1 dBA |