Cena (s 23% DPH): na vyžiadanie
Dieselový agregát FOGO FD 80 F-Q je určený pre priemyselné prevádzky, stavebné objekty a záložné napájanie technologických celkov, kde je vyžadovaný vysoký výkon, stabilita a dlhodobá spoľahlivosť. Agregát je vybavený motorom Yuchai D88R2 s elektronickou reguláciou otáčok, bezkefovým alternátorom A4Gen A4G224-80 a profesionálnou riadiacou jednotkou ComAp InteliLite 4 AMF 25, ktorá umožňuje automatickú aj manuálnu prevádzku.
Robustná zvukovo izolovaná skriňa, nízka hladina hluku a kvalitné komponenty robia z modelu FD 80 F-Q ideálne riešenie pre stacionárne aj mobilné aplikácie.
| Maximálny výkon ESP | 88,0 kVA / 70,0 kW |
| Menovitý výkon PRP | 80,0 kVA / 64,0 kW |
| Menovitý prúd (PRP) | 115,0 A |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Napätie | 400 V |
| Motor | Yuchai D88R2-MP-ET-448 |
| Palivový systém | mechanické čerpadlo |
| Emisie spalín | Stage II |
| Typ paliva | Diesel (EN 590) |
| Objem palivovej nádrže | 370 l |
| Spotreba paliva (50 % / 75 % / 100 % / 110 %) | 9,8 / 14,0 / 18,6 / 20,5 l/h |
| Autonómia pri 75 % / 100 % zaťažení | 23,7 / 17,9 h |
| Riadiaca jednotka | ComAp InteliLite 4 AMF 25 |
| Alternátor | A4Gen A4G224-80 |
| AVR regulácia napätia | ±1 % |
| Výrobná trieda | G3 podľa ISO 8528-5 |
| Hmotnosť bez paliva | ~1420 kg |
| Rozmery (D × Š × V) | 2670 × 1160 × 1720 mm |
| Hladina akustického výkonu (Lwa) | 95 dBA |
| Akustický tlak vo vzdialenosti 7 m (Lpa) | 65,7 ± 1 dBA |