Cena (s 23% DPH): na vyžiadanie
Dieselový agregát FOGO FD 60 F-Q je určený pre náročné aplikácie vyžadujúce stabilný výkon, vysokú spoľahlivosť a presnú reguláciu napätia. Je osadený motorom Yuchai D69R2 s elektronickou reguláciou otáčok, profesionálnym bezkefovým alternátorom Linz PRO18L G/4 a digitálnym regulátorom napätia AVR DR-30, ktorý zabezpečuje veľmi presnú reguláciu výstupného napätia.
Riadiaca jednotka ComAp InteliLite 4 AMF 25 umožňuje automatickú aj manuálnu prevádzku, monitoring siete a jednoduchú integráciu do záložných napájacích systémov.
| Maximálny výkon ESP | 66,0 kVA / 53,0 kW |
| Menovitý výkon PRP | 60,0 kVA / 48,0 kW |
| Menovitý prúd (PRP) | 87,0 A |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Napätie | 400 V |
| Motor | Yuchai D69R2-MP-ET-442 |
| Palivový systém | mechanické čerpadlo |
| Emisie spalín | Stage II |
| Typ paliva | Diesel (EN 590) |
| Objem palivovej nádrže | 260 l |
| Spotreba paliva (50 % / 75 % / 100 % / 110 %) | 7,8 / 11,1 / 14,9 / 16,5 l/h |
| Autonómia pri 75 % / 100 % zaťažení | 21,0 / 15,7 h |
| Riadiaca jednotka | ComAp InteliLite 4 AMF 25 |
| Alternátor | Linz PRO18L G/4 |
| AVR regulácia napätia | ±0,25 % |
| Výrobná trieda | G3 podľa ISO 8528-5 |
| Hmotnosť bez paliva | ~1290 kg |
| Rozmery (D × Š × V) | 2365 × 1150 × 1470 mm |
| Hladina akustického výkonu (Lwa) | 94 dBA |
| Akustický tlak vo vzdialenosti 7 m (Lpa) | 64,5 ± 1 dBA |