Cena (s 23% DPH): na vyžiadanie
Dieselový agregát FOGO FD 40 F-Q je určený pre náročné priemyselné, stavebné a záložné aplikácie, kde je kladený dôraz na spoľahlivosť, stabilný výkon a dlhodobú prevádzku. Je vybavený motorom Yuchai D44R2 s elektronickou reguláciou otáčok, bezkefovým alternátorom A4Gen A4G224-40 a modernou riadiacou jednotkou ComAp InteliLite 4 AMF 25, ktorá umožňuje automatickú aj manuálnu prevádzku.
Robustná konštrukcia, nízka hlučnosť a kompaktné rozmery robia z modelu FD 40 F-Q ideálne riešenie pre pevné aj mobilné inštalácie.
| Maximálny výkon ESP | 44,0 kVA / 35,0 kW |
| Menovitý výkon PRP | 40,0 kVA / 32,0 kW |
| Menovitý prúd (PRP) | 57,0 A |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Napätie | 400 V |
| Motor | Yuchai D44R2-MP-ET-425 |
| Palivový systém | mechanické čerpadlo |
| Emisie spalín | Stage II |
| Typ paliva | Diesel (EN 590) |
| Objem palivovej nádrže | 190 l |
| Spotreba paliva (50 % / 75 % / 100 % / 110 %) | 6,5 / 8,4 / 10,2 / 11,5 l/h |
| Autonómia pri 75 % / 100 % zaťažení | 20,3 / 16,7 h |
| Riadiaca jednotka | ComAp IL4-AMF25 |
| Alternátor | A4Gen A4G224-40 |
| AVR regulácia napätia | ±1 % |
| Výrobná trieda | G3 podľa ISO 8528-5 |
| Hmotnosť bez paliva | ~935 kg |
| Rozmery (D × Š × V) | 2170 × 1020 × 1300 mm |
| Hladina akustického výkonu (Lwa) | 92 dBA |
| Akustický tlak vo vzdialenosti 7 m (Lpa) | 62,8 ± 1 dBA |