Cena (s 23% DPH): na vyžiadanie
Dieselový agregát FOGO FD 30 F-Q je určený pre spoľahlivé napájanie priemyselných, stavebných a záložných systémov. Je vybavený motorom Yuchai D33R0 s elektronickou reguláciou otáčok, alternátorom A4Gen A4G184-31 a riadiacou jednotkou ComAp InteliLite 4 AMF 25, ktorá umožňuje automatickú aj manuálnu prevádzku.
Kompaktné rozmery, nízka hlučnosť a robustná konštrukcia robia z modelu FD 30 F-Q spoľahlivé riešenie pre trvalú aj záložnú prevádzku.
| Maximálny výkon ESP | 33,0 kVA / 26,0 kW |
| Menovitý výkon PRP | 30,0 kVA / 24,0 kW |
| Menovitý prúd (PRP) | 44,0 A |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Napätie | 400 V |
| Motor | Yuchai D33R0-MP-ET-425 |
| Palivový systém | mechanické čerpadlo |
| Emisie spalín | Stage II |
| Typ paliva | Diesel (EN 590) |
| Objem palivovej nádrže | 190 l |
| Spotreba paliva (50 % / 75 % / 100 % / 110 %) | 5 / 6,5 / 8,1 / 9,1 l/h |
| Autonómia pri 75 % / 100 % zaťažení | 26,3 / 21,1 h |
| Riadiaca jednotka | ComAp InteliLite 4 AMF 25 |
| Alternátor | A4Gen A4G184-31 |
| AVR regulácia napätia | ±1 % |
| Výrobná trieda | G3 podľa ISO 8528-5 |
| Hmotnosť bez paliva | ~935 kg |
| Rozmery (D × Š × V) | 2170 × 1020 × 1300 mm |
| Hladina akustického výkonu (Lwa) | 91 dBA |
| Akustický tlak vo vzdialenosti 7 m (Lpa) | 61,4 ± 1 dBA |