Cena (s 23% DPH): na vyžiadanie
Dieselový agregát FOGO FD 20 F-Q je navrhnutý pre spoľahlivé dodávanie energie v rôznych podmienkach. Využíva motor Yuchai D22R2 s elektronickou reguláciou, alternátor A4Gen a riadiacu jednotku ComAp InteliLite4 AMF 25, vďaka čomu je vhodný pre záložné napájanie, stavby aj priemyselné použitie.
| Maximálny výkon ESP | 22,0 kVA / 18,0 kW |
| Menovitý výkon PRP | 20,0 kVA / 16,0 kW |
| Menovitý prúd (PRP) | 29,0 A |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Napätie | 400 V |
| Motor | Yuchai D22R2-MP-EN-425 |
| Palivový systém | mechanické čerpadlo |
| Emisie spalín | Stage II |
| Typ paliva | Diesel (EN 590) |
| Objem palivovej nádrže | 190 l |
| Spotreba paliva (50 % / 75 % / 100 % / 110 %) | 4 / 5,2 / 6,5 / 7,2 l/h |
| Autonómia pri 75 % / 100 % zaťažení | 32,8 / 26,3 h |
| Riadiaca jednotka | ComAp InteliLite4 AMF 25 |
| Alternátor | A4Gen A4G1B4-20 |
| AVR regulácia napätia | ±1 % |
| Výrobná trieda | G3 podľa ISO 8528-5 |
| Hmotnosť bez paliva | ~735 kg |
| Rozmery (D × Š × V) | 2170 × 1020 × 1300 mm |
| Hladina akustického výkonu (Lwa) | 95 dBA |
| Akustický tlak vo vzdialenosti 7 m (Lpa) | 65,6 ± 1 dBA |