Motor: Baudouin 6M11G4DO/S
Cena (s 23% DPH): na vyžiadanie
Dieselový agregát FOGO FD 200 B-Q je určený pre náročné aplikácie v priemysle, infraštruktúre a ako stabilný záložný zdroj elektrickej energie. Je osadený motorom Baudouin 6M16G2D0/S s elektronickou reguláciou otáčok, ktorý zabezpečuje spoľahlivú a stabilnú prevádzku.
Bezuhlíkový alternátor Linz PRO28S B/4 s digitálnou reguláciou napätia AVR DR-30 poskytuje stabilné výstupné napätie a nízke harmonické skreslenie. Riadiaci systém ComAp IL-4-AMF25 umožňuje automatickú aj manuálnu prevádzku, monitorovanie siete a ochranu generátora.
Zvukovo izolované vyhotovenie s integrovanou palivovou nádržou s objemom 999 l ponúka dlhú autonómiu prevádzky a jednoduchú inštaláciu v stacionárnych aplikáciách.
| Maximálny výkon ESP | 219,0 kVA / 175,0 kW |
| Menovitý výkon PRP | 199,0 kVA / 160,0 kW |
| Menovitý prúd (PRP) | 288,0 A |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Napätie | 400 V |
| Motor | Baudouin 6M16G2D0/S |
| Emisie spalín | fuel optimized |
| Typ paliva | Diesel (EN 590) |
| Objem palivovej nádrže | 999 l |
| Spotreba paliva (50 % / 75 % / 100 % / 110 %) | 22,2 / 32,1 / 42,7 / 46,5 l/h |
| Autonómia pri 75 % / 100 % zaťažení | 28,0 / 21,0 h |
| Riadiaca jednotka | ComAp IL-4-AMF25 |
| Alternátor | Linz PRO28S B/4 |
| AVR regulácia napätia | ±0,25 % |
| Výrobná trieda | G3 (wg ISO 8528-5) |
| Hmotnosť bez paliva | 3250 kg |
| Rozmery (D × Š × V) | 3990 × 1600 × 2400 mm |
| Hladina akustického výkonu (Lwa) | 97 dBA |
| Akustický tlak vo vzdialenosti 7 m (Lpa) | 68 ± 1 dBA |